Lithuania
Kategorijos
Akumulatoriai spausdintuvams (18) Akumuliatoriai AA, AAA, C, D ir 9V (46) Akumuliatoriai ASG (8) Akumuliatoriai belaidėms ausinėms ir garsiakalbiams (34) Akumuliatoriai belaidėms pelėms (7) Akumuliatoriai belaidžiams telefonams (98) Akumuliatoriai bevieliams modemams (14) Akumuliatoriai dantų šepetųkams (8) Akumuliatoriai delninukams (282) Akumuliatoriai diskiniai 3.0V li-ion (33) Akumuliatoriai garso grotuvams (67) Akumuliatoriai geliniai AGM (68) Akumuliatoriai geodeziniams prietaisams (52) Akumuliatoriai ir baterijos atminties palaikimui (83) Akumuliatoriai ir baterijos karinės paskirties (13) Akumuliatoriai ir baterijos medicinos įrangai (54) Akumuliatoriai ir eknygu baterijos (31) Akumuliatoriai išoriniai (1) Akumuliatoriai mobiliems telefonams (378) Akumuliatoriai nešiojamiems kompiuteriams (717) Akumuliatoriai radiotelefonams (108) Akumuliatoriai RAID kontroleriams (9) Akumuliatoriai sk. foto ir video kameroms (281) Akumuliatoriai skaneriams (93) Akumuliatoriai žaidimų įreng. (13) Akumuliatoriai žibintuvėliams (14) Baterijos avariniam apšvietimui (108) Baterijos buitinės (130) Baterijos cilindrinės 3.0V li-ion (333) Baterijos elektroninėms auklėms (15) Baterijos fotoaparatams (23) Baterijos ir akumuliatoriai laikrodžiams (55)
Baterijos nuotoliniams TV pultams (53) Baterijos skutimosi mašinėlėms (12) Baterijų priedai (87) Celės ir paketai NiMH (258) Dulkių siurblių ir ploviklių baterijos (31) Elektrinių įrankių ir vejapjovių akumuliatoriai (126) Elementai ir paketai NiCd (81) Elementai pramoniniai Li-Ion (152) Elementai pramoniniai Li-Polymer (175) Elementai pramoniniai LiFePO4 (17) Elementų gamybai (228) Klausos aparato baterijos (8) Krovikliai AA,AAA,C,D ir 9V (32) Krovikliai delninukams (29) Krovikliai elektriniams įrankiams (9) Krovikliai Li-Ion - Li-Polymer (39) Krovikliai mobiliems telefonams (2) Krovikliai MP3 / MP4 / PMP grotuvams (3) Krovikliai NiCd / NiMH (3) Krovikliai Pb / AGM (5) Krovikliai sk. foto ir video kameroms (241) Krovimo per USB kabelis mobiliems telefonams (2) Maitinimo šaltiniai nešiojamiems kompiuteriams (15) Maitinimo šaltiniai sk. foto ir video kameroms (8) Maitinimo šaltiniai USB (1) Mokėjimo terminalų akumuliatoriai (3) Navigacijos ir automobilių kamerų akumuliatoriai (104) Nuotoliniu būdu valdomų modelių ir dronų baterijos (57) Pakrovėjai skirti geodezinių matavimų įrenginiams (3) Sodo įrankių baterijos (7) Šuns kaklo dirželio baterijos (7)
Pojemność usuń wybór
Pardavimo sąlygos
Mes vykdome tiek mažmeninę, tiek didmeninę prekybą.
Pirkti didmeninėmis kainomis gali tik įmonės, užsiimančios tolimesniu prekių perpardavimu. Prieš pirkimą jos turi užpildyti registracijos forma ir pasirašyti Didmeninės prekybos sutartį.
Užsakytos prekės gali būti grąžinamos per 10 dienų dėl bet kokios priežasties, su sąlyga, kad prekės grąžinamos su pirkimo įrodymu ir sveikos, originalioje pakuotėje.
Užsakytos prekės gali būti apmokamos banko pavedimu arba grynais atsiimant prekes.
Užsakytas prekes mes siunčiame per kurjerį (DPD), - Siuntų gabenimo kainos
Kaip pirkti
Prekės galite ieškoti pagal paskirtį arba naudodami paieškos laukelį įvede dalį pavadinimo.
Norėdami užsisakyti produktą spauskite prekių vežimėlio simbolio. Tada iššoks papildomas langas, kuriame jūs galėsite įvesti norima prekių kiekį.
Prekės būsena "turimas" reiškia, jog prekė yra sandėlyje ir galimas pristatymas nedelsiant.
Prekės būsena, kai rodoma tam tikra data, pavyzdžiui, "15/06/2007" reiškia, jog prekė yra pakeliui į mūsų sandėlius ir gali būti išsiųsta tam tikrą dieną. Pristatymo terminai yra apytikriai ir dalinai priklauso nuo kitų subjektų, tokių kaip tiekėjų, muitinės įstaigų ir pan.
Prekės būsena, kai rašoma "6 savaičių pristatymas" reiškia, jog užsakymai yra pristatomi pagal individualius užsakymus, pristatymo laikas pradedamas skaičiuoti nuo užsakymo dienos. Pristatymo terminai yra apytikriai ir priklausys nuo kitų subjektų, tokių kaip tiekėjų, muitinės įstaigų ir pan.
Atsargų būklė mūsų svetainėje yra atnaujinama kelis kartus per dieną, todėl jei jūs svetainėje matote, jog prekė yra sandėlyje ir jų daugiau nei 1 vnt., nėra būtinybės tikrinti, ar ji vis dar yra prieinama. Paskutinio svetainės atnaujinimo laikas matomas šio puslapio apačioje.
Viršutiniame dešiniajame ekrano kampe yra panaši prekių vežimėlio piktograma, ją paspaudus galite patikrinti užsakytų prekių kiekį ir vertę.
Užsakymų būklė
Laukiantis – kai tikrinamas mokėjimas. Tik užsakymai, kurie turi būti apmokėti banko pavedimu (tiek prieš vežimą ir iš atidėtųjų) turi šią būklę. Tokia užsąkymo būsena rodoma laukiant, kol gausime apmokėjimą už jį į mūsų sąskaitą (mokant banko pavedimu internetu pinigai pasiekia mus per 1 darbo dieną, tradicinių banko pavedimu per 1-2 darbo dienas).
Realizuojamas - pardavimo dokumentai išrašomi ir užsakymas paruoštas siuntimui (Į šią būsena automatiškai patenka visi užsakymai, kuriems pasirinktas mokėjimas grynais pristatymo metu (arba atsiimant prekes). Pirkimai, apmokami banko pavedimu pakeičia savo būseną iš Laukiantis po to, kai bus įgyvendintos procedūros aprašytos 1 žingsnyje. Užsakymai, kai pasirenkamas atsiėmimas prekybos vietoje nerealizuojami iki klientas atvyksta atsiimti prekę. Jie nėra pakuojami iš anksto, todėl, kad pasitaiko atvejų, kai klientai pakeičia nuomone ar papildo užsakymą.
Paruošta – užsakymai supakuoti ir parengti siuntimui – laukia, kol bus paimtos iš mūsų sandėlio Lietuvos pašto arba DPD siuntų tarnybos. Siuntos paimamos iš mūsų kiekvieną dieną nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 16:30 iki 17:30.
Išsiusta – užsakymai įgyja šią būseną po išsiuntimo arba kai klientas asmeniškai atsiima prekes.
Nutraukta – jei pirkėjas atsisakė užsakymo, neapmokėjo prekių per 2 savaites po užsakymo ar dėl to, kad mūsų įmonėje nėra galimybių įvykdymti užsakymą.
Kainos
Prekių kainos mūsų sistemoje nustatomos užsienio valiuta, kuria jos yra perkamos iš tiekėjų (daugiausia JAV doleriais ir eurais). Kiekvieną dieną kainos vietos valiuta yra perskaičiuojamos pagal vidutinį Lietuvos banko kursą. Jei užsakomos prekės, kurių nėra sandėlyje, kaina skaičiuojama pagal užsakymo patvirtinimo dienos kursą.
Neužsiregistrave mūsų svetainėje klientai mato mažmenines kainas.
Užsiregistrave ir didmeniniai vartotojai (perparduodantys mūsų produktus) po prisiregistravimo prie svetainės mato jiems priskirtas kainas.
Mokėjimo būdai parduotuvėje Batimex.lt
Grynaisiais – atvykus atsiimti prekių į parduotuvę.
Grynaisiais pristatymo metu – mokėjimas atsiimant per siuntų tarnybą.
Pavedimu – išankstinis apmokėjimas – užsakymai bus vykdomi tik gavus jūsų pavedimą į mūsų banko sąskaitą (nebūtina siųsti apmokėjimo patvirtinimo). Prašome atlikti pavedimą tiksliai pagal elektroniame užsakymo patvirtinime atsiustas instrukcijas
Atidėtas mokėjimas – galioja tik klientams, su kuriais pasirašyta prekybos sutartis ir suteiktas kreditas pirkimams.
Pristatymas - grynais pristatymo su kurjerius arba paštininkas
Apie musPirkimo taisyklėsSiuntimo kainaPuslapio žemėlapisKontaktai
Onyx Sp. z o.o.
© UAB Digimaksas
Paskutinis atnaujintas kiekis: 2024-05-25 11:06:30. Paskutinė atnaujinta kaina: 2024-05-25 00:00:01 (EUR 1.00)